Beachside
Zenia Boulevard Area
1-roms leilighet kun 200 meter fra La Zenia-stranden
Orihuela Costa, La Zenia
€150,000
+ omk
Om Eiendommen
Referanse FBU20899
Ant. Soverom: 1
Ant. bad: 1
Floor: Første etasje
Status: Gjensalg
Bruksareal:50m²
Beliggenhet, beliggenhet, beliggenhet – bare 200 meter fra La Zenia-stranden.

Denne unike leiligheten med 1 soverom og 1 bad tilbyr en uslåelig livsstil ved kysten i et av de mest ettertraktede områdene på Orihuela Costa. Tenk deg morgenturer langs stranden, kvelder med middag ved havet, og å ha alt du trenger rett utenfor døren.

Leiligheten er innflytningsklar og har et nylig oppgradert kjøkken og bad som gir en frisk og moderne følelse. Det er også spennende muligheter for å gjøre om boligen til en leilighet med to soverom dersom ønskelig, noe som gir enda mer fleksibilitet og verdi. Parkering utenfor gaten sørger for komfort og bekvemmelighet i de travle sommermånedene, mens et felles vaskerom/tørkeområde gir ekstra praktiske løsninger for hverdagen.

Det som virkelig gjør denne eiendommen spesiell, er beliggenheten. Leiligheten ligger i gangavstand til alle lokale fasiliteter, fra kafeer og restauranter til butikker og tjenester, og bare minutter unna det berømte kjøpesenteret La Zenia Boulevard – her har du alt du trenger innen rekkevidde.

Enten du ser etter et perfekt feriested, en smart investering med utleiemuligheter, eller et lettstelt hjem ved sjøen, oppfyller denne leiligheten alle kravene. Med den sentrale beliggenheten og allsidige egenskaper er dette en mulighet du ikke bør gå glipp av.
Fasiliteter
Heis
Parkering, Ikke tildekket
Mer informasjon om eiendommen
Balkong
Easy access to main roads
High ceilings
Internett
Nær bussrute
Stille område
Leiepotensial
Gangavstand til strand
Avstander
Fasiliteter: 300 m
Hav: 200 m
Megler
Kontakt

Boliglån i Spania?

Vi samarbeider med flere spanske banker, och hjelper dere gjerne med et lånetilbud.

Søknadsskjema lån i Spania
Del