Nytt, lekkert og moderne leilighetsanlegg i El Raso, 2 eller 3 soverom. Felles basseng.
Guardamar, El Raso
€330,000
+ omk
Om Eiendommen
Referanse FBU18858
Ant. Soverom: 3
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Felles
Byggeår: 2025
Møblert: Umøblert
Status: Nøkkel klar
Energy Efficiency Rating: B
Bruksareal:97.92m²
Dette fantastiske prosjektet i el Raso er et nytt og lekkert anlegg med pen design, bestående av 135 boliger med 2 eller 3 soverom.
Den moderne arkitekturen harmonerer med store åpne rom, natur og svømmebassenger, og tilbyr en unik og fredelig atmosfære.

2 soverom fra 264 000€ + mva
3 soverom fra 330 000€ + mva

Anlegget ligger i El Raso de Guardamar del Segura, med alle typer tjenester og fasiliteter. I tillegg, takket være nærheten til El Moncayo-stranden, kan du ta en sykkeltur og nyte det beste klimaet på Costa Blanca.

Felles basseng og store grøntområder i den flotte lekre felles hagen.
Fantastisk Innendørs spa(basseng), dusjer og sauna. Det er også eget treningsrom for anlegget.
I den store fine hagen er det bordtennisbord, lekeplass, treningsapparater, patengabane.

Parkering i garasje.

Felles basseng i lekker hage, spa og sauna.

Guardamar er kjent for sine vakre sandstrender og frodige naturparker. Området har en vennlig atmosfære, med lokale markeder, kafeer og butikker bare en kort spasertur unna.
Nyt det varme middelhavsklimaet mens du slapper av ved det felles svømmebassenget, eller ta en rolig spasertur langs vakre strender. Den sørvendte beliggenheten sørger for at boligen får rikelig med naturlig lys.

Boligen har pre installert sentralt klimaanlegg, noe som gjør det behagelig å bo i sommervarmen. Utmerket mulighet for alle som søker en rolig livsstil kort vei fra stranden.

Ikke gå glipp av denne perlen i Guardamar.

Ta kontakt med oss i Feriebolig Utland for mer informasjon og visning. Hvis du ikke er i Spania så kan vi gjennomføre virtuell visning.

Feriebolig Utland er et norskeid firma som har spesialisert seg på salg av ferieboliger i utlandet mot det norske markedet. Våre hovedområder er Costa Blanca, Costa Calida og Costa del Sol.

Feriebolig Utland ble stiftet i 2007. De fleste av våre medarbeidere i Norge og Spania har jobbet med oss over lang tid, noe vi er stolte av. Den erfaringen og kunnskapen som våre medarbeidere i Norge og Spania sitter på, håper vi å kunne dele med deg som kunde også i framtiden. Å kjøpe feriebolig gjennom oss skal være en trygg og hyggelig opplevelse.

Våre kontor har hyggelige og serviceinnstilte ansatte med lang erfaring og god kunnskap om de områdene vi selger boliger i. De jobber hardt hver dag for å ha et stort tilbud av attraktive eiendommer å tilby deg som kunde, enten det er nytt eller brukt, og uansett prisklasse. Du som kunde skal føle deg trygg på at vi finner den boligen som passer for deg!

Bli med oss på visningstur til Spania! Ta kontakt for mer informasjon.
I Spania vil dere få individuelle visninger med våre erfarne og lokalkjente meglere. Våre meglere kjenner utbyggerne og områdene godt, og deler gjerne sin kunnskap
med dere. Våre meglere snakker norsk, spansk og engelsk.

Siden oppstart i 2007 har Feriebolig Utland vært involvert i ca 1500 eiendomskjøp, hovedsakelig i Spania. Det har gitt oss en erfaring og kunnskap som vi gjerne deler med deg som kunde. Vårt mål er at våre kunder skal oppleve topp service når de kjøper bolig gjennom oss. Svært mange av våre kunder kommer til oss som følge av anbefalinger fra tidligere kunder – det tar vi som en tillitserklæring.

Vårt salgskontor i Nedre Slottsgate 13-15 i Oslo (300m fra Stortinget) er åpent for nye og gamle kunder, Ønsker du en presentasjon av oss, og de eiendommene vi kan tilby for salg, kom gjerne innom. Ta kontakt for å avtale tidspunk, samt at vi alltid er tilgjengelig på telefon, e-post og Chat. Vi arrangerer også «Boligmesse Utland» dager ved vårt kontor i Oslo og Torrevieja med jevne mellomrom.

Velkommen til oss!
Fasiliteter
Klimaanlegg, Provisjon
Svømmebasseng, Felles
Heis
Mer informasjon om eiendommen
Veranda
Kjøkkenmaskiner
Hage
Innebygde garderober
Avstander
Flyplass: 36 km
Hav: 5 km
Megler
Kontakt

Boliglån i Spania?

Vi samarbeider med flere spanske banker, och hjelper dere gjerne med et lånetilbud.

Søknadsskjema lån i Spania
Del