Ant. Soverom: 3
Ant. bad: 2
Toalett: 1
Kitchens: 1
Basseng: Privat
Floors: 2
Byggeår: 2024
Møblert: Umøblert
Parking Spaces: 1
Status: Nøkkel klar
Bruksareal:134m²
Tomt:350m²
Åpen veranda:74m²
Rålekre, eksklusive villaer i det populære området Lomas de Cabo Roig, Orihuela Costa! Villaene er KEY READY og har lekre uteområder med privat basseng, parkering og rikelig med plass for sittegrupper, solsenger og det som måtte ønskes.
Boligene har 3 romslige soverom med innebygd garderobe og 2 lekre bad. Stue og kjøkken i åpen planløsning med store glassdører som kan trekkes helt til sides for å åpne opp og kombinere inne- og uteområde.
En av de største fordelene her er at alle villaene er plassert på store tomter, 350 kvm og 450 kvm tomt som gir stort uteområde siden boligen er 130 kvm fordelt på 2 etg.. Bassengene er 7x3m på den største tomten og 6x2,5m på tomtene på 350 kvm.
Pris fra 575.000 € + omkostninger.
Inkludert i prisen er elektriske skodder på soverom oppe, lyspakke innvendig og utvendig, fullt utstyrte bad, fullt utstyrte garderober, kjøkkeninnredning, varmtvannsbereder, AC, pre-installasjon av lading for elbil, basseng, motorisert port, etc.
Tillegg:
• Hvitevarer (på forespørsel)
• Fullt dekorert hage (8.500 € + omk.)
• Møbelpakke Ibiza (28.000 € + omk.)
*Villa 2 kan kjøpes med møbler, gardiner, hvitevarer og fullt dekorert hage mot et tillegg på 30.000 € + omk. Totalt 605. 000 € + omk.
Lomas de Cabo Roig er et populært område og fra boligen er det gangavstand til restauranter og barer. En kort kjøretur unna finner du nydelige sandstrender i Cabo Roig, golfbaner og shoppingsenteret La Zenia Boulevard. Flyplassen i Alicante er 55 km unna.
Ta kontakt med oss for mer informasjon og for å avtale visning!
Vi i Feriebolig Utland arrangerer skreddersydde visningsturer fra 3-5 dager for å vise deg boliger som kan passe dine ønsker og budsjett. Har du ikke anledning å komme på visning, så tar vi gjerne en digital visning.