Ant. Soverom: 4
Ant. bad: 4
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Privat
Floors: 2
Byggeår: 2025
Møblert: Umøblert
Parking Spaces: 1
Status: Under konstruksjon
Bruksareal:309m²
Tomt:660m²
Moderne luksus villa med minimalistisk stil i La Zenia.
Boligen har 4 soverom med innebygde garderober, 4 bad, stue/spisestue, kjøkken, vaskerom, varmekabler i gulv på bad, pre-installert aircondition, stor solrik terrasse, parkering på tomten og hage med privat basseng.
Jacuzzi i bassenget.
Fra stuen er det skyvedører i glass ut til stor hage. Store vindusflater som gir rikelig med naturlig lys inn i boligen.
.La Zenia er en svært populær helårsdestinasjon for skandinavere grunnet sitt stabile klima med over 300 soldager.
Kort vei til La Zenia Boulevard shoppingsenter.
STRENDER
Playa Flamenca Beach: En populær strand med rent vann og fin, gyllen sand.
Her er det mulighet for flotte spaserturer langs kysten.
La Zenia Beach: Flott strand med gode muligheter for å drive med vannsport og andre fritidsaktiviteter.
Cabo Roig Beach: Nydelig strand rett sør for Playa Flamenca med restauranter, strandbarer og gode muligheter for å drive med vannsport og andre aktiviteter.
KJØPESENTER
Kort vei til La Zenia Boulevard
Det største kjøpesenteret i Alicante provinsen med 150 butikker og restauranter.
GOLFBANER
Kort vei til flere flotte golfbaner.
Alicante International Airport 45 minutter
Torrevieja sentrum 10 minutter