Exclusive
Eksklusiv Toppleilighet (Penthouse) med Solarium i Prestisjetunge Porto Marina V, Torre de la Horadada.
Pilar de la Horadada, Torre de la Horadada
€399,000
+ omk
Om Eiendommen
Referanse FBU18440
Ant. Soverom: 3
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Felles
Floor: Penthouse
Floors: 2
Byggeår: 2020
Møblert: Fullt møblert
Parking Spaces: 1
Status: Gjensalg
Communal expense: €766
Bruksareal:74m²
Åpen veranda:10m²
Takterrasse:37m²
Denne spektakulære bungalowen i toppetasjen (andre etasje), ligger i det meget ettertraktede boligkomplekset Porto Marina V, bare 400 meter fra strendene i Torre de la Horadada. Med et generøst boareal på 74 kvm, er boligen designet i for maksimal komfort, i moderne middelhavsstil.
Når du kommer inn, blir du møtt av et lyst, åpent rom som sømløst integrerer stuen og det moderne kjøkkenet, som utgjør hjemmets hjerte. Den smarte planløsningen inkluderer 3 romslige soverom og 2 bad; hovedsoverommet er en privat suite med et elegant eget bad (en-suite).

Høydepunktet er de imponerende uteområdene: en frontterrasse og en enorm privat takterrasse på 90 kvm, det perfekte stedet for soling, middager utendørs og for å nyte utsikten.

Beliggenheten er uslåelig, plassert rett overfor det store fellesbassenget. I tillegg tilbyr boligkomplekset en luksuriøs livsstil med eksklusive fasiliteter som treningsstudio og badstue. Tilbudet kompletteres med en romslig plass i underjordisk garasje og en lett tilgjengelig bod. En ideell eiendom for både feriebolig og en solid investering.

Torre de la Horadada er en skjulte perle på den sørlige Costa Blanca: en idyllisk kystby som tilbyr den perfekte blandingen av tradisjonell spansk sjarm og moderne, avslappet livsstil med alle fasiliteter innen gangavstand. Dette pittoreske kystreisemålet er ideelt for familier, pensjonister eller alle som søker et fredelig andre hjem i solen.
Fasiliteter
Anlagt hage
Badstue
Inngjerdet kompleks
Klimaanlegg, Sentralsystem
Parkering, Garasje
Svømmebasseng, Felles
Treningsrom
Mer informasjon om eiendommen
Gangavstand til strand
I nærheten av fasiliteter
Avstander
Fasiliteter: 400 m
Hav: 400 m
video
Megler
Kontakt

Boliglån i Spania?

Vi samarbeider med flere spanske banker, och hjelper dere gjerne med et lånetilbud.

Søknadsskjema lån i Spania
Del