Ant. Soverom: 2
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Felles
Byggeår: 2003
Orientation: Sør
Møblert: Fullt møblert
Status: Gjensalg
Bruksareal:79m²
Tomt:40m²
HAVUTSIKT · PRIVAT SOLARIUM · SYDVENDT
Tomannsbolig med 2 soverom i Las Filipinas, Villamartin, Orihuela Costa.
Oppusset hjørnebolig på bruktmarkedet med 79 m² bebygd areal, fordelt over tre nivåer (bygget i 2003). Første etasje inkluderer en innglasset terrasse og en privat frontpatio som kobles til en stor hjørneterrasse, samt et inngjerdet sideområde brukt til parkering på tomten og grillområde. Innvendig er det en kombinert stue- og spisestue med åpen amerikansk kjøkkenløsning, et gjestetoalett (uten dusj) og et separat bodrom.
I andre etasje er det to doble soverom med innebygde garderober; ett av dem har direkte utgang til en balkong med åpen utsikt. Denne etasjen har også hovedbadet med dusj. Øverste etasje har et hjørnesolarium med havutsikt og panoramautsikt over nærområdet. Ekstra parkering er tilgjengelig i den indre gaten.
Ca. 4,8 km til stranden (omtrent 15 minutter med bil), svært nær Villamartin Golf, og rundt 45 minutters kjøring til flyplassen. Ingen turistlisens på plass og ingen juridiske merknader oppgitt. Egnet for helårsbolig eller som en lettstelt feriobase.