Havutsikt
 
Moderne Enebolig med Tre Soverom og Sjøutsikt, Privat Basseng i Los Alcazares
MURCIA, Los Alcazares
€539,900
+ omk
Om Eiendommen
Referanse FBU21025
Ant. Soverom: 3
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Privat
Byggeår: 2026
Møblert: Umøblert
Parking Spaces: 1
Status: Under konstruksjon
Bruksareal:113.4m²
Tomt:450m²
Oppdag dette nye eksklusive prosjektet som ligger i det idylliske Los Alcázares på den vakre Costa Cálida. Bare 25 minutter fra Murcia lufthavn og 55 minutter fra Alicante lufthavn, med utmerkede vei- og motorveiforbindelser til Cartagena, Murcia, Alicante og de fantastiske strendene på Costa Cálida og Costa Blanca.

Den flotte beliggenheten gir panoramautsikt over golfbanen og Mar Menor og tilbyr et anlegg for ro og hygge. Mar Menor er en av de store skattene på Costa Cálida, Europas største saltvannslagune som dekker et område på 170 km² og omfatter fem øyer. Klimaforholdene, varmt vann og fravær av strømninger og store bølger gjør Mar Menor til et unikt reisemål for svømming og alle typer vannsport.

Dette anlegget består av 8 villaer som kombinerer moderne design med eksepsjonell kvalitet og funksjonalitet. Den uovertrufne beliggenheten gir panoramautsikt over golfbanen og Mar Menor og gir et tilfluktssted for ro og raffinement.

Dette miljøet kombinerer perfekt ro og naturlig skjønnhet, og skaper et ideelt sted for et drømmeliv under solen med en golfbane ved sjøen.
Fasiliteter
Klimaanlegg, Provisjon
Parkering, Ikke tildekket
Svømmebasseng, Privat
Mer informasjon om eiendommen
Veranda
Rullegardiner
Havutsikt
Gangavstand til strand
I nærheten av fasiliteter
Hage
Innebygde garderober
Golfbane
Avstander
Fasiliteter: 1 km
Hav: 2 km
Megler
Kontakt

Boliglån i Spania?

Vi samarbeider med flere spanske banker, och hjelper dere gjerne med et lånetilbud.

Søknadsskjema lån i Spania
Del