Ant. Soverom: 1
Ant. bad: 1
Byggeår: 2005
Orientation: Nord
Møblert: Fullt møblert
Status: Gjensalg
Bruksareal:47m²
Det finnes boliger som ikke skiller seg ut fordi de lover alt mulig.
De skiller seg ut fordi de gjør livet enklere.
Denne, som ligger i et svært sentralt område, er ideell for alle som setter pris på å ha alle fasiliteter i nærheten og muligheten til å bevege seg til fots i hverdagen.
Den ligger kun et steinkast fra Parque de las Naciones, et av de stedene som alltid gir det lille ekstra: for spaserturer, avslapning eller bare for å nyte omgivelsene. I tillegg har du stranden og havet bare en kort spasertur unna.
Boligen har en innglasset terrasse, en svært nyttig ekstra plass som kan brukes hele året: som lesekrok, spisekrok eller bare som et sted å slappe av.
Den ligger i en bygning fra 2005, og et av de store fortrinnene er at dette er en veldig rolig bygning – noe mange setter høyt når de leter etter bolig i sentrale områder.
En praktisk og godt beliggende leilighet, perfekt både for ferier og for lange opphold i Torrevieja.