Ant. Soverom: 3
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Privat
Byggeår: 2026
Orientation: Sør
Parking Spaces: 1
Status: Under konstruksjon
Bruksareal:115m²
Tomt:195m²
Eksklusive vakkert designede villaer i én eller to etasjer i den sjarmerende kystbyen Los Alcázares, hvor komfort, stil og funksjonalitet smelter sammen. Hver villa har tre romslige soverom og to moderne bad, nøye planlagt for å gi både privatliv og bekvemmelighet for familier eller gjester.
Boligene er designet for å få mest mulig ut av middelhavslivet, med et lyst og romslig solarium – perfekt for å slappe av i solen, underholde venner eller nyte rolige kvelder med flott utsikt. Utendørs finner du ditt eget private svømmebasseng, ideelt for å kjøle seg ned på varme dager, samt en stor uteplass med god plass til utendørs servering, avslapning eller for å skape din egen hage oase.
Hver villa leveres fullt utstyrt med hvitevarer av høy kvalitet, noe som gjør boligen innflyttingsklar med moderne fasiliteter. I tillegg har hver eiendom privat parkering for ekstra sikkerhet og komfort.
Med en utmerket sørvendt beliggenhet bades villaene i naturlig sollys hele dagen, noe som skaper en varm og innbydende atmosfære. Enten du er på jakt etter en permanent bolig, et feriehus eller en god investering, tilbyr disse villaene i Los Alcázares en enestående livsstil i et ettertraktet område.
Kontakt oss i Feriebolig Utland for visning i dag!!