Ant. Soverom: 2
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Felles
Floor: Første etasje
Floors: 1
Byggeår: 2023
Orientation: Sør
Møblert: Fullt møblert
Parking Spaces: 1
Status: Gjensalg
Communal expense: €212
Bruksareal:90m²
Tomt:130m²
Sjarmerende leilighet som ligger i første etasje i det ettertraktede området El Raso - Guardamar. Denne boligen har et innvendig areal på 90 m2. Moderne og lekker bolig med
to romslige soverom og to velutstyrte bad, moderne stue og kjøkken med hvitevarer.
Boligen har helt nye lekre møbler.
Parkering i garasje.
Felles basseng og store grøntområder i den flotte lekre felles hagen.
Fantastisk Innendørs spa(basseng), dusjer og sauna. Det er også eget treningsrom for anlegget.
I den store fine hagen er det bordtennisbord, lekeplass, treningsapparater, patengabane.
Guardamar er kjent for sine vakre sandstrender og frodige naturparker. Området har en vennlig atmosfære, med lokale markeder, kafeer og butikker bare en kort spasertur unna.
Nyt det varme middelhavsklimaet mens du slapper av ved det felles svømmebassenget, eller ta en rolig spasertur langs vakre strender. Den sørvendte beliggenheten sørger for at boligen får rikelig med naturlig lys.
Denne boligen er utstyrt med sentralt klimaanlegg, noe som gjør det behagelig å bo i sommervarmen. Denne eiendommen er en utmerket mulighet for alle som søker en rolig livsstil kort vei fra stranden.
Ikke gå glipp av denne perlen i Guardamar.
Ta kontakt med oss i Feriebolig Utland for mer informasjon og visning. Hvis du ikke er i Spania så kan vi gjennomføre virtuell visning.
Feriebolig Utland er et norskeid firma som har spesialisert seg på salg av ferieboliger i utlandet mot det norske markedet. Våre hovedområder er Costa Blanca, Costa Calida og Costa del Sol.
Feriebolig Utland ble stiftet i 2007. De fleste av våre medarbeidere i Norge og Spania har jobbet med oss over lang tid, noe vi er stolte av. Den erfaringen og kunnskapen som våre medarbeidere i Norge og Spania sitter på, håper vi å kunne dele med deg som kunde også i framtiden. Å kjøpe feriebolig gjennom oss skal være en trygg og hyggelig opplevelse.
Våre kontor har hyggelige og serviceinnstilte ansatte med lang erfaring og god kunnskap om de områdene vi selger boliger i. De jobber hardt hver dag for å ha et stort tilbud av attraktive eiendommer å tilby deg som kunde, enten det er nytt eller brukt, og uansett prisklasse. Du som kunde skal føle deg trygg på at vi finner den boligen som passer for deg!
Bli med oss på visningstur til Spania! Ta kontakt for mer informasjon.
I Spania vil dere få individuelle visninger med våre erfarne og lokalkjente meglere. Våre meglere kjenner utbyggerne og områdene godt, og deler gjerne sin kunnskap
med dere. Våre meglere snakker norsk, spansk og engelsk.
Siden oppstart i 2007 har Feriebolig Utland vært involvert i ca 1500 eiendomskjøp, hovedsakelig i Spania. Det har gitt oss en erfaring og kunnskap som vi gjerne deler med deg som kunde. Vårt mål er at våre kunder skal oppleve topp service når de kjøper bolig gjennom oss. Svært mange av våre kunder kommer til oss som følge av anbefalinger fra tidligere kunder – det tar vi som en tillitserklæring.
Vårt salgskontor i Nedre Slottsgate 13-15 i Oslo (300m fra Stortinget) er åpent for nye og gamle kunder, Ønsker du en presentasjon av oss, og de eiendommene vi kan tilby for salg, kom gjerne innom. Ta kontakt for å avtale tidspunk, samt at vi alltid er tilgjengelig på telefon, e-post og Chat. Vi arrangerer også «Boligmesse Utland» dager ved vårt kontor i Oslo og Torrevieja med jevne mellomrom.
Velkommen til oss!