Ant. Soverom: 4
Ant. bad: 4
Toalett: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Privat
Floors: 2
Byggeår: 2025
Orientation: Sør
Møblert: Umøblert
Parking Spaces: 1
Status: Nøkkel klar
Bruksareal:336m²
Tomt:502m²
Kjeller:106m²
Takterrasse:84m²
Moderne villaer med 4 soverom, 4 bad + 2 gjestetoalett med en meget flott beliggenhet i Campoamor.
Fra boligen er det kort vei til alle typer fasiliteter som restauranter, barer, supermarkeder, butikker og strender.
Det kjente kjøpesenteret La Zenia Boulevard med 150 butikker og spisesteder er bare en kort kjøretur fra boligen.
Campoamor er et populært område blant skandinavere grunnet det stabile klima og nærhet til alle typer fasiliteter.
Alicante International Airport 45 minutter fra boligen.
5 luksuriøse villaer med privat basseng, kort vei til stranden i Campoamor.
De moderne villaene har 4 soverom, 4 bad + 1 gjestetoalett, stue/spisestue og kjøkken med en åpen planløsning, underetasje med parkering og oppbevaringsmuligheter, stor terrasse og en romslig hage med privat basseng.
Heis fra kjeller til takterrasse!
Vannbåren varme!
Fra stuen er det direkte adgang til hagen gjennom store skyvedører av glass. De store glassflatene gir rikelig med naturlig lys inn i oppholdsrommet.
Kjøkkenet har godt med skapplass.
Soverommene har innebygde garderober for oppbevaring.
Lekker og moderne villa.
Garasje
Heis fra kjeller til takterrasse.
Lekkert privat basseng.
Jacuzzi på takterrassen.
Kjøkken på takterrassen
Hvitevater
Sydvendt med utsikt mot Middelhavet.
Kort vei til stranden.
Ta kontakt med oss i Feriebolig Utland for mer informasjon og visning. Hvis du ikke er i Spania så kan vi gjennomføre virtuell visning.
Feriebolig Utland er et norskeid firma som har spesialisert seg på salg av ferieboliger i utlandet mot det norske markedet. Våre hovedområder er Costa Blanca, Costa Calida og Costa del Sol.
Feriebolig Utland ble stiftet i 2007. De fleste av våre medarbeidere i Norge og Spania har jobbet med oss over lang tid, noe vi er stolte av. Den erfaringen og kunnskapen som våre medarbeidere i Norge og Spania sitter på, håper vi å kunne dele med deg som kunde også i framtiden. Å kjøpe feriebolig gjennom oss skal være en trygg og hyggelig opplevelse.
Våre kontor har hyggelige og serviceinnstilte ansatte med lang erfaring og god kunnskap om de områdene vi selger boliger i. De jobber hardt hver dag for å ha et stort tilbud av attraktive eiendommer å tilby deg som kunde, enten det er nytt eller brukt, og uansett prisklasse. Du som kunde skal føle deg trygg på at vi finner den boligen som passer for deg!
Bli med oss på visningstur til Spania! Ta kontakt for mer informasjon.
I Spania vil dere få individuelle visninger med våre erfarne og lokalkjente meglere. Våre meglere kjenner utbyggerne og områdene godt, og deler gjerne sin kunnskap
med dere. Våre meglere snakker norsk, spansk og engelsk.
Siden oppstart i 2007 har Feriebolig Utland vært involvert i ca 1500 eiendomskjøp, hovedsakelig i Spania. Det har gitt oss en erfaring og kunnskap som vi gjerne deler med deg som kunde. Vårt mål er at våre kunder skal oppleve topp service når de kjøper bolig gjennom oss. Svært mange av våre kunder kommer til oss som følge av anbefalinger fra tidligere kunder – det tar vi som en tillitserklæring.
Vårt salgskontor i Nedre Slottsgate 13-15 i Oslo (300m fra Stortinget) er åpent for nye og gamle kunder, Ønsker du en presentasjon av oss, og de eiendommene vi kan tilby for salg, kom gjerne innom. Ta kontakt for å avtale tidspunk, samt at vi alltid er tilgjengelig på telefon, e-post og Chat. Vi arrangerer også «Boligmesse Utland» dager ved vårt kontor i Oslo og Torrevieja med jevne mellomrom.
Velkommen til oss!
Luksusspesifikasjoner
Moderne design
Havutsikt
Ved sjøen
Gangavstand til strand
Nær bussrute
I nærheten av fasiliteter
Takterrasse
Kjøkkenmaskiner
Hage
Balkong
Inngangsport, automatisert
Kommunalt vann/avløp
Combined kitchen and dining area
Bathroom underfloor heating
Easy access to main roads
Easy access to highway