Ant. Soverom: 3
Ant. bad: 2
Living Rooms: 1
Kitchens: 1
Basseng: Felles
Byggeår: 2017
Parking Spaces: 1
Status: Gjensalg
Bruksareal:127m²
Tomt:448m²
Sørvendt og imponerende frittliggende villa med 3 soverom og 2 bad i anerkjente La Finca Golf Resort (5-stjerners resort). Boligen ligger bare et par minutters kjøretur fra en rekke barer, restauranter og butikker, med den sjarmerende landsbyen Algorfa bare 5 minutter unna. De populære byene Almoradí, Quesada og Benijófar kan nås på rundt 10 minutter, mens de fantastiske strendene på Costa Blanca Sør er rundt 20-minutters kjøring unna.
Denne fantastiske villaen på 127 m² ble bygget i 2017 og kan skilte med vakker, moderne design og høykvalitets finish overalt. Den åpne stuen er lys og romslig, med takbjelker i stuen og store skyvedører som slipper inn rikelig med naturlig lys.
Spisestuen fører inn til et elegant, moderne kjøkken med frokostbar og separat vaskerom. Det er tre doble soverom, alle med innebygde garderober, inkludert et hovedsoverom med tilgang til en privat terrasse og et eget bad. Et stilig familiebad fullfører interiøret.
Beliggende på en generøs tomt på 448 m² med lite vedlikehold, har tomten en delvis overbygd terrasse, kunstgressområde, parkering utenfor veien og en carport. Villaen har også klimaanlegg, vanningsanlegg og tilgang til to vakre fellesbassenger.
Et virkelig eksepsjonelt hjem på et av de mest ettertraktede stedene på Costa Blanca Sør.
Kontakt oss i dag for å se denne nydelige villaen!