Leilighet
FBU12237

Denne toppleiligheten er et perfekt feriehus, permanent bolig eller investeringseiendom i et av Costa Blancas mest ettertraktede områder Los Dolses

€299,950
Los Dolses, Orihuela Costa, Alicante
Soverom
3
Bad
2
Stuer
1
Etasje
Toppleilighet
Etasjer
1
Status
Videresalg
Bruksareal
96 m²
Tomt
162 m²

Luksus 3-roms toppleilighet i Los Dolses/Villamartin – fantastisk utsikt, treningsstudio og førsteklasses beliggenhet

Denne fantastiske gjensalgsleiligheten med 3 soverom og 2 bad i Los Dolses, nær La Zenia, tilbyr den perfekte kombinasjonen av moderne komfort og middelhavssjarm. Denne toppleiligheten ligger i et prestisjefylt inngjerdet kompleks, og har et privat solarium, fantastisk utsikt og tilgang til førsteklasses fasiliteter, inkludert et felles treningsstudio og svømmebassenger.

Nøkkelfunksjoner:

✅ Romslig og lyst interiør – Åpen stue og spisestue med gulv-til-tak-vinduer som fyller hjemmet med naturlig lys.

✅ 3 doble soverom – Inkludert en stilig mastersuite, alt designet for avslapning.

✅ 2 moderne bad – med avansert finish og moderne innredning.

✅ Fullt utstyrt kjøkken – Elegant og moderne med hvitevarer av høy kvalitet.

✅ Ekspansivt privat solarium - Fantastisk panoramautsikt, ideell for soling, bespisning eller underholding.

✅ Stor terrasse – Et perfekt sted å nyte morgenkaffen eller en kveldsdrink.

✅ Eksklusive fasiliteter – Tilgang til et felles treningsstudio, vakkert vedlikeholdte hager og svømmebassenger.

✅ Underjordisk parkering og lagring – ekstra sikkerhet og bekvemmelighet.

✅ Fullt møblert og innflyttingsklar - Smakfullt innredet og utstyrt for umiddelbar nytelse.

Førsteklasses beliggenhet:

-Los Dolses & La Zenia Boulevard – Gangavstand til topp shopping, spisesteder og underholdning.

- Strender i nærheten – En kort kjøretur til La Zenia og Playa Flamencas fantastiske sandstrender.

⛳ Golfers Paradise – nær golfbanene Villamartin, Las Ramblas og Campoamor.

-Utmerkede transportforbindelser – Enkel tilgang til Alicante og Murcia flyplasser, offentlig transport og hovedveier.
denne toppleiligheten er et perfekt feriehus, permanent bolig eller investeringseiendom i et av Costa Blancas mest ettertraktede områder.

-Kontakt oss i dag for å avtale en visning!

Ta kontakt med oss i Feriebolig Utland for mer informasjon og visning. Hvis du ikke er i Spania så kan vi gjennomføre virtuell visning.

Feriebolig Utland er et norskeid firma som har spesialisert seg på salg av ferieboliger i utlandet mot det norske markedet. Våre hovedområder er Costa Blanca, Costa Calida og Costa del Sol.

Feriebolig Utland ble stiftet i 2007. De fleste av våre medarbeidere i Norge og Spania har jobbet med oss over lang tid, noe vi er stolte av. Den erfaringen og kunnskapen som våre medarbeidere i Norge og Spania sitter på, håper vi å kunne dele med deg som kunde også i framtiden. Å kjøpe feriebolig gjennom oss skal være en trygg og hyggelig opplevelse.

Våre kontor har hyggelige og serviceinnstilte ansatte med lang erfaring og god kunnskap om de områdene vi selger boliger i. De jobber hardt hver dag for å ha et stort tilbud av attraktive eiendommer å tilby deg som kunde, enten det er nytt eller brukt, og uansett prisklasse. Du som kunde skal føle deg trygg på at vi finner den boligen som passer for deg!

Bli med oss på visningstur til Spania! Ta kontakt for mer informasjon.
I Spania vil dere få individuelle visninger med våre erfarne og lokalkjente meglere. Våre meglere kjenner utbyggerne og områdene godt, og deler gjerne sin kunnskap
med dere. Våre meglere snakker norsk, spansk og engelsk.

Siden oppstart i 2007 har Feriebolig Utland vært involvert i ca 1500 eiendomskjøp, hovedsakelig i Spania. Det har gitt oss en erfaring og kunnskap som vi gjerne deler med deg som kunde. Vårt mål er at våre kunder skal oppleve topp service når de kjøper bolig gjennom oss. Svært mange av våre kunder kommer til oss som følge av anbefalinger fra tidligere kunder – det tar vi som en tillitserklæring.

Vårt salgskontor i Nedre Slottsgate 13-15 i Oslo (300m fra Stortinget) er åpent for nye og gamle kunder, Ønsker du en presentasjon av oss, og de eiendommene vi kan tilby for salg, kom gjerne innom. Ta kontakt for å avtale tidspunk, samt at vi alltid er tilgjengelig på telefon, e-post og Chat. Vi arrangerer også «Boligmesse Utland» dager ved vårt kontor i Oslo og Torrevieja med jevne mellomrom.

Velkommen til oss!

Fasiliteter

Klimaanlegg, Splittsystem
Heis
Parkering, Garasje

Mer informasjon om eiendommen

Balkong
Dobbelt glass
Enkel adkomst til motorvei
Enkel adkomst til hovedveier
Høyt beliggende
Dusj en suite
Inngangsport, automatisk
Innebygde garderober
Innvendig trapp
Kjøkkenutstyr
Moderne design
Nær fasiliteter
Nær bussrute
Åpen planløsning
Åpninger på motsatte sider
Panoramautsikt
Rolig område
Takhage
Sjøutsikt

Avstander

Servicetilbud
500 m
Sjø
3 km
Skoler
500 m
Feriested
1 km
Kollektivtransport
500 m
Flyplass
58 km

Lånekalkulator

€1,012
€1,012

Kontakt

Kontakt

Melding sendt!
En feil har oppstått!
Fyll ut de påkrevde feltene.
En feil har oppstått!
Ugyldig verdi.
Skjemaet kunne ikke sendes.
Captcha-verifisering mislyktes.

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Googles personvernerklæringen og vilkårene for bruk gjelder.

Lignende eiendommer