Villa med fantastisk utsikt over saltinnsjøene i Torrevieja
En varm velkomst til denne veldisponerte villaen, som ligger i Torreta rett utenfor sentrum av Torrevieja og nær Middelhavet og flotte strender, som Playa del Acequión, Playa de Los Naufragos og Playa Torrevieja. Den romslige villaen har seks soverom, fem bad, stue og kjøkken. Det er også en solrik takterrasse og en romslig tomt – på tomten er det plass til å bygge et basseng, men tillatelse og godkjenning kreves.
Arealene i villaen føles romslige og lettmøblerte, det er et jevnt og behagelig lys, og det er fantastisk utsikt over Torreviejas saltinnsjøer (Lago Rosa de Torrevieja).
Stue med plass til både sittegruppe og spiseplass.
Velformet kjøkken med gode oppbevaringsmuligheter og arbeidsflater, det er også plass til spisebord og stoler.
Soverom med behagelig lys og rolige beliggenheter, det er plass til senger og nattbord på soverommene.
Fem bad, hvorav to har store boblebad.
Her bor du nær Habaneras kjøpesenter og Carrefour dagligvarebutikk, og omtrent åtte minutters kjøretur fra sentrum av Torrevieja. For deg som liker golf, finnes det flere golfbaner i nærheten, inkludert La Marquesa Golf, La Finca Golf og Villamartin Golf. For padelinteresserte finnes det mange populære padelbaner.
Velkommen til å kontakte oss for mer informasjon eller for å avtale visning. Vi gjennomfører selvfølgelig digitale visninger hvis du ikke har mulighet til å være til stede.