Velkommen til Residencial Las Dunas Fase 3, et nytt og moderne boligprosjekt i populære San Pedro del Pinatar på Costa Cálida. Her tilbys stilrene maisonetteboliger med 2 soverom og 2 bad, utformet med fokus på komfort, funksjonalitet og moderne design.
Prosjektet ligger i et attraktivt område omgitt av daglige servicetilbud, sportsanlegg og flere golfbaner. Middelhavet og de flotte strendene ved Mar Menor ligger kun få minutter unna, noe som gjør dette til et ideelt sted både for feriebolig og helårsbruk.
Boligene har åpne og lyse oppholdsrom med fullt utstyrt kjøkken inkludert hvitevarer. Store uteområder gir gode muligheter til å nyte det behagelige klimaet året rundt. Boligene varierer i størrelse fra ca. 84 m² til 92 m² bebygd areal, med terrasser fra ca. 48 m² til 91 m².
Leilighetene på øvre plan har privat takterrasse, mens enkelte boliger på bakkeplan også har kjeller. Flere av boligene leveres med privat svømmebasseng, og to av boligene har boblebad på takterrassen.
Boligene leveres med blant annet:
Fullt utstyrt kjøkken med integrerte hvitevarer
Privat takterrasse på toppleilighetene
Privat basseng i utvalgte boliger
Boblebad på takterrassen i to boliger
Forhåndsinstallasjon for sentralisert klimaanlegg
Aerotermisk system for varmtvann
Elektriske persienner
Doble isolerglassvinduer med UV-filter
Sommerkjøkken på takterrassen
Intercom
Privat hage på boliger på bakkeplan
Kjeller i to av boligene på bakkeplan
Høykvalitets porselensfliser innendørs og utendørs
Høydepunkter:
2 soverom og 2 bad
Takterrasse
Kort avstand til strender
Nær golf, sport og servicetilbud
Moderne design
Privat basseng i utvalgte boliger
Feriebolig Utland hjelper deg trygt gjennom hele kjøpsprosessen i Spania. Med lang erfaring, lokalkunnskap og tilgang til et stort nettverk av boliger finner vi løsningen som passer dine ønsker. Ta kontakt for mer informasjon eller for å planlegge visningstur.