Velkommen til dette sjarmerende hjørnerekkehuset i det ettertraktede området Villamartín på Costa Blanca. Boligen kombinerer gode uteområder, privatliv og en behagelig middelhavsstil, og passer utmerket både som feriebolig, helårsbolig eller utleieinvestering.
Eiendommen ligger på en stor privat hjørnetomt på 241 m². Den sørvendte orienteringen gir svært gode solforhold, og hjørnebeliggenheten bidrar til ekstra privatliv, godt lysinnslipp og en mer åpen følelse enn mange tradisjonelle rekkehus.
Boligen har et bebygd areal på 97 m² og et bruksareal på 75 m², fordelt over tre nivåer. I første etasje finner du en lys stue- og spisestue, separat fullt utstyrt kjøkken, ett soverom og ett bad. Dette gjør planløsningen praktisk både for gjester og for deg som ønsker mulighet for å bo på ett plan.
I andre etasje ligger to romslige soverom, begge med private balkonger, samt boligens andre bad. Øverst finner du en privat takterrasse på 10 m², perfekt for soling, avslapning eller en skjermet lounge-sone.
Uteområdet byr på god plass rundt boligen, med terrasse, hage, overbygd terrasse, bod og privat parkering på tomten. Eiendommen selges fullt møblert og har aircondition, innebygde garderober og lukket patio.
Boligen ligger i et lukket boligområde med tilgang til et flott felles svømmebasseng, ideelt for å nyte det varme klimaet på Costa Blanca.
Villamartín er et populært område på Orihuela Costa, kjent for sitt gode utvalg av restauranter, barer, butikker og servicetilbud. Her bor du med kort vei til hverdagsfasiliteter, golfområder og populære shoppingmuligheter. La Zenia Boulevard, et av regionens største kjøpesentre, ligger bare noen få minutter unna med bil.
Høydepunkter:
Sørvendt hjørnerekkehus
Stor privat tomt på 241 m²
97 m² bebygd areal
3 soverom og 2 bad
Ett soverom og ett bad i første etasje
Separat fullt utstyrt kjøkken
Lukket patio
Private balkonger fra begge soverommene i andre etasje
Privat takterrasse på 10 m²
Terrasse, hage og overbygd terrasse
Privat parkering på tomten
Bod
Aircondition
Innebygde garderober
Fullt møblert
Lukket boligområde
Felles svømmebasseng
Byggeår 2010
Kort vei til La Zenia Boulevard
Dette er en innholdsrik og lettstelt bolig med svært gode uteområder, attraktiv beliggenhet og fleksibel planløsning. En flott mulighet for deg som ønsker en solrik bolig på Costa Blanca med både privatliv og nærhet til fasiliteter.
Kontakt Feriebolig Utland for mer informasjon eller for å avtale visning. Vi har lang erfaring med bolighandel i Spania, hjelper deg trygt gjennom hele kjøpsprosessen og gir deg tilgang til et stort nettverk av boliger langs den spanske kysten.