Frittstående villa med oppvarmet basseng i et attraktivt område – Lo Pagán
Ligger i et av de mest ettertraktede og veletablerte områdene i San Pedro del Pinatar, og denne spanske, frittstående villaen tilbyr en perfekt kombinasjon av plass, komfort og kystliv. Eiendommen er på 308 m² og har 3 romslige soverom, 2 moderne bad og 2 lyse oppholdsrom—ideelt både for hverdag og for å ha gjester. Boligen er i utmerket stand, og det er bare å flytte rett inn uten behov for oppussing.
En viktig fordel med denne eiendommen er at alt ligger på ett plan, noe som gir maksimal komfort og enkel hverdag. Flere av rommene har direkte utgang til en overbygd terrasse og veranda ut mot bassenget, som gir en jevn overgang mellom inne- og uteområde.
Det private, inngjerdede og oppvarmede bassenget er perfekt for bruk hele året—ideelt for avslapning eller for å underholde familie og gjester.
Beliggenheten er et stort pluss: et rolig, høykvalitets boligområde med alt i nærheten, inkludert strender, restauranter, supermarkeder, skoler, parker, marina, fotballbane og flyplass. Dette gjør boligen til et utmerket valg for både fastboende og som feriebolig.
Dette er en sjelden mulighet til å sikre seg en velholdt bolig på en attraktiv kystlokasjon.
Ta kontakt nå for å avtale visning—boliger i dette området er svært etterspurt.