Velkommen til denne romslige leiligheten i andre etasje i Santiago de la Ribera, kun ca. 200 meter fra Mar Menor. Her får du en svært attraktiv beliggenhet nær stranden, strandpromenaden, marinaen, butikker, restauranter, kafeer, apotek, skoler og daglige servicetilbud.
Boligen passer godt både som feriebolig, helårsbolig eller investeringsobjekt ved kysten. Leiligheten har et bruksareal på 91 m² og et bebygd areal på 97 m², med god planløsning og romslige oppholdsarealer. Eiendommen ligger i andre etasje og har øst- og vestvendt orientering, noe som gir gode muligheter for lys gjennom dagen.
Leiligheten inneholder tre soverom av god størrelse, ett bad, fullt utstyrt kjøkken med separat vaskerom, samt god lagringsplass. Fra balkongen kan du nyte hyggelig sjøutsikt og urbane omgivelser. I tillegg har boligen privat terrasse, takterrasse, innebygde garderober, aircondition og bod.
Santiago de la Ribera er et populært kystområde ved Mar Menor, kjent for sine rolige strender, promenade, marina og behagelige middelhavsatmosfære. Her bor du med kort vei til både sjøen og et godt utvalg av lokale fasiliteter, noe som gjør området særlig attraktivt for dem som ønsker en lettstelt bolig nær stranden.
Boligen selges delvis møblert, og privat overbygget parkeringsplass er inkludert i prisen. Dette er en verdifull fordel i en ettertraktet beliggenhet nær sjøen.
Høydepunkter:
3 soverom
1 bad
91 m² innvendig areal
97 m² bebygd areal
Ca. 2 m² terrasse
Balkong med sjøutsikt
Takterrasse
Privat overbygget parkering
Aircondition
Fullt utstyrt kjøkken
Separat vaskerom
Bod og innebygde garderober
Delvis møblert
Ca. 200 meter fra Mar Menor
Gangavstand til strand, butikker, restauranter, marina og servicetilbud
Ingen felleskostnader opplyst
Ta kontakt med Feriebolig Utland for mer informasjon eller for å avtale visning. Vi har lang erfaring med boligsalg i Spania, samarbeider med et bredt nettverk av utbyggere og meglere, og hjelper deg trygt gjennom hele kjøpsprosessen med juridisk oppfølging og personlig veiledning.