Rekkehus
FBU22768

Romslig tomannsbolig med fire soverom, fellesbasseng og oppussingspotensial i Torrevieja

€235,000
Torrevieja, Alicante
Soverom
4
Bad
2
Kjøkken
1
Stuer
1
Status
Videresalg
Byggeår
1981
Bruksareal
123 m²
Tomt
141 m²

Velkommen til denne romslige tomannsboligen i det etablerte boligområdet El Limonar i Torrevieja. Eiendommen har gode uteområder, fire soverom og tilgang til et velholdt fellesområde med stort svømmebasseng og lekeplass. Boligen har behov for oppussing og gir den nye eieren en god mulighet til å modernisere og tilpasse hjemmet etter egne ønsker.

Beliggenhet

El Limonar er et rolig boligområde i Torrevieja med enkel tilgang til daglige servicetilbud. Supermarkeder, skoler, restauranter, kjøpesentre, helsetjenester og Torrevieja sentrum ligger en kort kjøretur unna.

Torrevieja er en livlig kystby på Costa Blanca, kjent for sine sandstrender, strandpromenade og karakteristiske saltlaguner. Området byr på et variert tilbud av restauranter, butikker, kultur og aktiviteter gjennom hele året. Strendene i La Mata ligger bare noen minutters kjøring fra boligen, og naturparken ved La Mata- og Torrevieja-lagunene har fine ruter for gå- og sykkelturer.

Alicante-Elche lufthavn kan nås på omtrent 40 minutter med bil.

Om boligen

Eiendommen ble oppført i 1981 og ligger på en tomt på 141 m². Det samlede bebygde arealet er 123 m², fordelt over to etasjer.

I første etasje finner du en romslig terrasse ved inngangspartiet, spisestue med peis, separat kjøkken, stue, ett soverom og et komplett bad med dusj. Etasjen har også bod og en stor terrasse på baksiden med god plass til utemøbler og oppholdssoner.

Andre etasje består av tre romslige soverom og et stort familiebad. Her finnes også en generøs takterrasse med flere oppbevaringsrom. Takterrassen gir gode muligheter for å etablere en hyggelig sone for avslapning og uteliv.

Boligens front vender mot nord, mens uteområdet på baksiden vender mot sør. Dette bidrar til naturlig lys og ventilasjon gjennom dagen.

Fellesområder

Eiendommen er en del av et velholdt boligområde med et stort felles svømmebasseng og lekeplass for barn. Boligen ligger i en rolig gate og passer godt for familier eller kjøpere som ønsker god plass både inne og ute.

Høydepunkter

Fire soverom
To komplette bad
123 m² bebygd areal
Tomt på 141 m²
Fordelt over to etasjer
Stor terrasse foran og bak
Romslig takterrasse
Separat kjøkken
Peis i spisestuen
Flere oppbevaringsrom
Felles svømmebasseng
Lekeplass i boligområdet
Kort kjøretur til La Mata-stranden
Oppussingsobjekt med gode utviklingsmuligheter
Pris: 235 000 euro

Eiendommen selges i den tilstanden som fremgår av bildene. Skatter, notarutgifter, registreringskostnader og øvrige omkostninger ved kjøpet er ikke inkludert i salgsprisen.

Ta kontakt med Feriebolig Utland for mer informasjon eller for å avtale visning. Vi har lang erfaring med boligkjøp i Spania og hjelper deg gjennom hele prosessen med fokus på trygghet og juridisk sikkerhet. Gjennom vårt omfattende nettverk har vi tilgang til et stort utvalg eiendommer, og vi arrangerer både visningsturer og digitale visninger.

Fasiliteter

Klimaanlegg, Splittsystem
Bod

Mer informasjon om eiendommen

Innendørs peis
Veranda
Solarium
Hage

Avstander

Servicetilbud
2 km
Sjø
5 km
Feriested
5 km
Flyplass
40 km

Lånekalkulator

€793
€793

Kontakt

Kontakt

Melding sendt!
En feil har oppstått!
Fyll ut de påkrevde feltene.
En feil har oppstått!
Ugyldig verdi.
Skjemaet kunne ikke sendes.
Captcha-verifisering mislyktes.

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Googles personvernerklæringen og vilkårene for bruk gjelder.

Lignende eiendommer