Frittliggende villa
FBU23082

Feriebolig Utland-Nytt og lekkert, 3 sov og 3 bad, takterrasse og privat basseng!! Møblert!

€560,021
Los Alcazares, Los Alcazares, Murcia
Soverom
3
Bad
3
Kjøkken
1
Stuer
1
Parkeringsplasser
1
Etasjer
2
Status
Nøkkelferdig
Møblert
Fullt møblert
Byggeår
2022
Energimerke
B
Bruksareal
126 m²
Takhage
30 m²
Åpen veranda
16 m²
Hage
68 m²
Tomt
268 m²

Anlegget ligger sentralt i Alcázares , Mar Menor. Anlegget ligger nært byen og nært alle servicetilbud man trenger; kafeer, supermarked, butikker, restauranter, bank, apotek etc.

Det er ca 900m til den hyggelige stranden i Mar Menor. Kort vei til golf.

Anlegget ligger i den nydelige byen, Los Alcázares. Los Alcázares er bygget opp i en tradisjonell middelhavsstil. 

Servicetilbudene i denne byen er mange, det gjør området attraktivt hele året, og ikke bare om sommeren. Området er omgitt av supermarkeder, butikker, golfbaner, internasjonale skoler, apotek og legekontorer o.l 

Helt nye villaer med privat basseng selges nå! Kun to boliger igjen.
3 soverom, 3 bad, parkering+bod, hage, terrasse foran og bak i andre etg samt stor takterrasse.
Møblert.

Ta kontakt med oss i Feriebolig Utland for mer informasjon og visning. Hvis du ikke er i Spania så kan vi gjennomføre virtuell visning.

Feriebolig Utland er et norskeid firma som har spesialisert seg på salg av ferieboliger i utlandet mot det norske markedet. Våre hovedområder er Costa Blanca, Costa Calida og Costa del Sol.

Feriebolig Utland ble stiftet i 2007. De fleste av våre medarbeidere i Norge og Spania har jobbet med oss over lang tid, noe vi er stolte av. Den erfaringen og kunnskapen som våre medarbeidere i Norge og Spania sitter på, håper vi å kunne dele med deg som kunde også i framtiden. Å kjøpe feriebolig gjennom oss skal være en trygg og hyggelig opplevelse.

Våre kontor har hyggelige og serviceinnstilte ansatte med lang erfaring og god kunnskap om de områdene vi selger boliger i. De jobber hardt hver dag for å ha et stort tilbud av attraktive eiendommer å tilby deg som kunde, enten det er nytt eller brukt, og uansett prisklasse. Du som kunde skal føle deg trygg på at vi finner den boligen som passer for deg!

Bli med oss på visningstur til Spania! Ta kontakt for mer informasjon.
I Spania vil dere få individuelle visninger med våre erfarne og lokalkjente meglere. Våre meglere kjenner utbyggerne og områdene godt, og deler gjerne sin kunnskap
med dere. Våre meglere snakker norsk, spansk og engelsk.

Siden oppstart i 2007 har Feriebolig Utland vært involvert i ca 1500 eiendomskjøp, hovedsakelig i Spania. Det har gitt oss en erfaring og kunnskap som vi gjerne deler med deg som kunde. Vårt mål er at våre kunder skal oppleve topp service når de kjøper bolig gjennom oss. Svært mange av våre kunder kommer til oss som følge av anbefalinger fra tidligere kunder – det tar vi som en tillitserklæring.

Vårt salgskontor i Nedre Slottsgate 13-15 i Oslo (300m fra Stortinget) er åpent for nye og gamle kunder, Ønsker du en presentasjon av oss, og de eiendommene vi kan tilby for salg, kom gjerne innom. Ta kontakt for å avtale tidspunk, samt at vi alltid er tilgjengelig på telefon, e-post og Chat. Vi arrangerer også «Boligmesse Utland» dager ved vårt kontor i Oslo og Torrevieja med jevne mellomrom.

Velkommen til oss!

Fasiliteter

Klimaanlegg, Sentralsystem
Parkering, Åpen
Basseng, Privat

Mer informasjon om eiendommen

Veranda
Moderne design
Sjøutsikt
Ved sjøen
Gangavstand til stranden
Lyst
Balkong
Tilkoblet strømnettet
Kommunalt vann/avløp
Golfbane
Gulvvarme på bad

Avstander

Servicetilbud
500 m
Sjø
800 m

Lånekalkulator

€1,889
€1,889

Kontakt

Kontakt

Melding sendt!
En feil har oppstått!
Fyll ut de påkrevde feltene.
En feil har oppstått!
Ugyldig verdi.
Skjemaet kunne ikke sendes.
Captcha-verifisering mislyktes.

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Googles personvernerklæringen og vilkårene for bruk gjelder.

Lignende eiendommer