Velkommen til en moderne og innflyttingsklar frittstående villa i Benijófar, oppført i 2018. Eiendommen har et totalt bruksareal på 198 m² på en tomt på 162 m², og består av en hovedbolig med tre soverom samt en separat studioleilighet på ca. 70 m² med egen inngang fra en annen gate. Totalt har eiendommen fire soverom og fire bad.
Villaen er østvendt og ligger med parkområde like ved. Daglige fasiliteter i Benijófar ligger ca. 450 meter unna, mens stranden er oppgitt til ca. 11,7 km. La Marquesa Golf ligger ca. 4,2 km fra boligen.
Beliggenhet
Benijófar er en sjarmerende småby på Costa Blanca med en hyggelig kombinasjon av autentisk spansk atmosfære og internasjonalt miljø. I sentrum finner du restauranter, kafeer, butikker og nødvendige servicetilbud. Området byr også på fine muligheter for turer og sykling langs Segura-elven, mens La Marquesa Golf og strendene ved Guardamar og La Mata ligger innen kort kjøreavstand.
Boligen ligger bare fem til ti minutters gange fra blant annet restauranter, barer, butikker, bank, apotek, skole og medisinsk senter. Ciudad Quesada og Rojales ligger også kun noen få minutters kjøring unna.
Hovedboligen
Hovedetasjen har en lys og åpen planløsning med stue og spiseplass i tilknytning til et moderne kjøkken med kjøkkenøy. Fra kjøkkenet er det direkte utgang til uteområdet. I denne etasjen finner du også vaskerom, dusjbad og et dobbelt soverom med walk-in-garderobe og skyvedører ut mot bassengområdet.
I andre etasje ligger ytterligere to doble soverom, begge med innebygde garderober og egne dusjbad. Hovedsoverommet har også tilgang til egen terrasse.
Fra denne etasjen går trappen videre opp til den private takterrassen, hvor det er utsikt mot fjellene.
Uteområde
Tomten er flislagt og tilrettelagt for enkelt vedlikehold. Her finner du privat basseng, grillområde, terrasse og plass til parkering på egen tomt.
Separat studioleilighet
Den separate studioleiligheten er på ca. 70 m² og har egen adkomst fra en annen gate. Leiligheten har åpen planløsning med oppholdsdel, kjøkken, soveområde og dusjbad.
Dette gir gode muligheter for gjester, storfamilie eller separat utleie. Eiendommen har turistlisens, og dagens eier har benyttet både hovedboligen og studioleiligheten til utleie.
Fasiliteter og høydepunkter
198 m² bebygd areal
162 m² tomt
4 soverom totalt
4 bad totalt
Hovedbolig med 3 soverom
Separat studioleilighet på ca. 70 m²
Egen inngang til studioleiligheten
Privat basseng
Privat takterrasse
Terrasse ved hovedsoverommet
Utsikt mot fjellene fra takterrassen
Parkområde ved eiendommen
Åpen kjøkkenløsning med kjøkkenøy
Walk-in-garderobe
Innebygde garderober
Vaskerom
Grillområde
Parkering på egen tomt
Kanalisert aircondition i hovedboligen
Aircondition i studioleiligheten
Turistlisens
Østvendt
Byggeår 2018
Ca. 450 meter til fasiliteter
Ca. 4,2 km til golf
Ca. 11,7 km til stranden
Oppgitt avstand til flyplass ca. 36,7 km
Feriebolig Utland har lang erfaring med boligkjøp i Spania og hjelper deg trygt gjennom hele kjøpsprosessen, inkludert juridisk oppfølging. Gjennom vårt omfattende nettverk har vi tilgang til et stort utvalg boliger på det spanske markedet. Ta kontakt med oss for mer informasjon, digital visning eller for å planlegge en visningstur.