Leilighet
FBU23626

Eksklusive penthouse i Amoenus – privat infinitybasseng og panoramautsikt mot havet

€1,450,000
Adeje, Tenerife
Soverom
3
Bad
2
Kjøkken
1
Stuer
1
Parkeringsplasser
2
Etasje
Toppleilighet
Status
Under bygging
Orientering
Sørvest
Byggeår
2026
Bruksareal
119 m²
Åpen veranda
53 m²

Velkommen til penthouseboligene i Amoenus – et eksklusivt boligprosjekt ved Atlanterhavet i Rokabella sør på Tenerife. Her kombineres moderne arkitektur, store private terrasser og spektakulær havutsikt med komforten og kvaliteten du forventer av et nytt luksusprosjekt.

De tilgjengelige penthouseboligene ligger i blokk B og har 3 soverom og 2 bad. Boligene har bruksareal på henholdsvis 99 og 105 m², kombinert med store terrasser på 74 og 53 m². Terrassene er utformet som en naturlig forlengelse av oppholdsrommet og har privat infinitybasseng med utsikt mot Atlanterhavet.

Store glasspartier gir rikelig med naturlig lys og gjør utsikten til en sentral del av boligen. Begge de tilgjengelige penthouseboligene inkluderer to garasjeplasser og bod, og bygget har felles heis.

Amoenus er et eksklusivt boligprosjekt tegnet av arkitekt Teótimo Rodríguez Hermoso. Prosjektet består av fire forskjellige boligtyper – triplex, semi-detached villas, duplex og penthouses – fordelt over tre blokker. Boligene er utformet med særlig fokus på privatliv, uteområder og prosjektets unike beliggenhet mot havet og La Gomera.

Kjøkkenet leveres komplett med integrerte hvitevarer, induksjonstopp, stekeovn, mikrobølgeovn, oppvaskmaskin og kjøleskap. Boligene får store porselensfliser, innebygde garderober og klimaanlegg med både kjøling og oppvarming. Aerotermisk energi benyttes til varmtvann, mens solcelleanlegg bidrar til prosjektets energieffektive profil. De private infinitybassengene har saltvannssystem og forberedelse for oppvarming.

Tilgjengelige boliger i prosjektet:

BLOKK A

A1 – Corner Triplex
Pris: €1.465.000
222 m² bygget / 176 m² bruksareal
3 soverom
3 bad
Hage: 206 m²
Terrasse: 71 m²

A4 – Triplex
Pris: €1.435.000
242 m² bygget / 198 m² bruksareal
4 soverom
4 bad
Hage: 70 m²
Terrasse: 42 m²

A7 – Triplex
Pris: €1.465.000
242 m² bygget / 198 m² bruksareal
4 soverom
4 bad
Hage: 70 m²
Terrasse: 41 m²

A9 – Semi-detached villa
Pris: €1.495.000
254 m² bygget / 210 m² bruksareal
4 soverom
4 bad
Hage: 82 m²
Terrasse: 44 m²

BLOKK B

B7 – Duplex
Pris: €1.195.000
175 m² bygget / 143 m² bruksareal
3 soverom
4 bad
Hage: 82 m²
Terrasse: 41 m²

B13 – Corner Penthouse
Pris: €1.495.000
116 m² bygget / 99 m² bruksareal
3 soverom
2 bad
Terrasse: 74 m²

B14 – Penthouse
Pris: €1.450.000
119 m² bygget / 105 m² bruksareal
3 soverom
2 bad
Terrasse: 53 m²

BLOKK C

C5 – Semi-detached villa
Pris: €1.895.000
256 m² bygget / 210 m² bruksareal
4 soverom
3 bad
Hage: 107 m²
Terrasse: 25 m²

Amoenus ligger i Rokabella, et rolig og eksklusivt boligområde ved havet sør på Tenerife. Området byr på spektakulær utsikt mot Atlanterhavet og La Gomera, samtidig som Callao Salvaje, strand, restauranter, butikker og servicetilbud ligger i kort avstand. En fremtidig 18-hulls golfbane er planlagt i området, og Tenerife South Airport ligger omtrent 30 minutter unna.

Feriebolig Utland er en norsk-spansk eiendomsmegler med egne advokater. Vi bistår deg gjennom hele kjøpsprosessen i Spania og kan følge handelen fra første visning til juridisk kontroll og overtakelse.

Fasiliteter

Parkering, Garasje
Basseng, Privat, Infinity
Heis
Bod

Mer informasjon om eiendommen

Veranda, stor
Sjøutsikt
Ved sjøen
Gangavstand til stranden
Åpen planløsning
Hage
Balkong

Avstander

Sjø
50 m
Flyplass
31 km

Lånekalkulator

€4,891
€4,891

Kontakt

Andreas Balteskard Bottolfsen Kunderådgiver

Kontakt

Melding sendt!
En feil har oppstått!
Fyll ut de påkrevde feltene.
En feil har oppstått!
Ugyldig verdi.
Skjemaet kunne ikke sendes.
Captcha-verifisering mislyktes.

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Googles personvernerklæringen og vilkårene for bruk gjelder.

Lignende eiendommer