Leilighet
FBU23655

Koselig 1-roms leilighet sentralt i Guardamar del Segura – ca. 500 meter fra stranden

€129,900
Guardamar, Guardamar, Alicante
Soverom
1
Bad
1
Status
Videresalg
Byggeår
2000
Bruksareal
46 m²

Velkommen til en koselig og praktisk leilighet med svært sentral beliggenhet i Guardamar del Segura, rett ved Reina Sofía-parken og kun rundt 500 meter fra stranden.

Leiligheten har ett soverom, bad med dusj, et kompakt og funksjonelt kjøkken samt en lys stue med direkte utgang til terrasse. Boligen er utstyrt med nytt klimaanlegg og nye hvitevarer, noe som bidrar til god komfort og en enkel hverdag.

Beliggenheten gjør det enkelt å nyte både bylivet og kysten. Butikker, restauranter, parker og nødvendige servicetilbud ligger innen kort gangavstand, samtidig som stranden er lett tilgjengelig til fots.

Boligen passer godt både som fast bolig, feriebolig eller som en eiendom for utleie.

Høydepunkter:

Ett soverom
Bad med dusj
Lys stue
Terrasse
Kompakt og praktisk kjøkken
Nytt klimaanlegg
Nye hvitevarer
Rett ved Reina Sofía-parken
Ca. 500 meter fra stranden
Gangavstand til butikker, restauranter og servicetilbud

Ta kontakt med Feriebolig Utland for mer informasjon eller for å avtale visning. Vi har lang erfaring med boligkjøp i Spania og hjelper deg gjennom hele prosessen med fokus på trygghet og juridisk sikkerhet. Gjennom vårt omfattende nettverk har vi tilgang til et stort utvalg boliger og kan også hjelpe deg med å planlegge en effektiv visningstur.

Fasiliteter

Heis

Mer informasjon om eiendommen

Gangavstand til stranden

Avstander

Sjø
500 m
Flyplass
33 km

Lånekalkulator

€438
€438

Kontakt

Kontakt

Melding sendt!
En feil har oppstått!
Fyll ut de påkrevde feltene.
En feil har oppstått!
Ugyldig verdi.
Skjemaet kunne ikke sendes.
Captcha-verifisering mislyktes.

Denne siden er beskyttet av reCAPTCHA og Googles personvernerklæringen og vilkårene for bruk gjelder.

Lignende eiendommer