Velkommen til en romslig villa i populære Los Dolses på Orihuela Costa. Boligen har generøse oppholdsrom, tre soverom, to bad og store uteområder, og passer godt både som feriebolig og for helårsbruk.
Boligen har et konstruert areal på 127 m² og et bruksareal på 120 m². Planløsningen byr på romslige sosiale soner, hvor stue og kjøkken danner et åpent og innbydende oppholdsrom. Den gode størrelsen gir plass til både familie og gjester.
Kjøkkenet er utstyrt med integrerte hvitevarer, blant annet kjøleskap, vaskemaskin og oppvaskmaskin. Boligen har også klimaanlegg og gassfyrt sentralvarme, noe som bidrar til et komfortabelt inneklima gjennom året.
De tre soverommene har gode størrelser og oppbevaringsmuligheter, mens to bad gir en praktisk løsning for både fastboende og besøkende.
Et av boligens store fortrinn er uteområdene. Den romslige terrassen gir god plass til spisebord, loungemøbler og solsenger. Det er også oppgitt mulighet for å etablere et privat basseng på tomten. I tillegg har boligen tilgang til fellesbasseng.
Parkering er tilgjengelig på egen tomt.
Beliggenheten i Los Dolses gir kort vei til et bredt utvalg av servicetilbud og fritidsaktiviteter. La Zenia Boulevard, restauranter, kaféer og dagligvarebutikker ligger i nærområdet, samtidig som flere golfbaner og strendene langs Orihuela Costa er lett tilgjengelige.
Oppgitte avstander:
Ca. 4,4 km til stranden og sjøen
Ca. 1 km til dagligvarebutikk
Ca. 1,7 km til golfbane
Ca. 7 km til sykehus
Ca. 54 km til flyplass
Høydepunkter:
Villa med 3 soverom og 2 bad
127 m² konstruert areal
120 m² bruksareal
Stor terrasse og romslige uteområder
Fellesbasseng
Oppgitt mulighet for privat basseng
Klimaanlegg
Gassfyrt sentralvarme
Parkering på egen tomt
Kort vei til golf, shopping, restauranter og strender
Ta kontakt med Feriebolig Utland for mer informasjon eller for å avtale visning. Vi har lang erfaring med boligkjøp i Spania og hjelper deg gjennom hele prosessen med fokus på trygghet og god oppfølging. Gjennom vårt omfattende nettverk har vi tilgang til et stort utvalg eiendommer, og vi arrangerer gjerne både visningstur og digital visning.