Velholdt bungalow i toppetasje med 2 soverom og 1 bad, beliggende i San Pedro del Pinatar kun 500 meter fra sjøen. Boligen har et bruksareal på 52 m² og byr på både terrasse, uteplass og praktisk bod.
Boligen er i meget god stand og har klimaanlegg. Den har også turistlisens, noe som gjør den aktuell både som feriebolig og for deg som ønsker mulighet for ferieutleie.
Beliggenhet
San Pedro del Pinatar ligger nord i Murcia-regionen, der Middelhavet møter Mar Menor. Området er kjent for sine strender, saltområder og naturreservatet Salinas y Arenales. Her finnes gode muligheter for blant annet sykling, fotturer og ulike vannsportsaktiviteter, samtidig som byen byr på restauranter, marked og et aktivt lokalmiljø. Murcia-Corvera flyplass ligger rundt 30 minutter unna, mens Alicante ligger rundt 55 minutter unna. Områdebeskrivelse - FBU
Høydepunkter
- Bungalow i toppetasje
- 2 soverom
- 1 bad
- 52 m²
- 30 m² tomt
- Terrasse
- Uteplass
- Bod
- Klimaanlegg
- Meget god stand
- Turistlisens
- Ca. 500 meter fra sjøen
Feriebolig Utland har lang erfaring med boligkjøp i Spania og hjelper deg gjennom hele kjøpsprosessen med fokus på trygghet og profesjonell oppfølging. Gjennom vårt omfattende nettverk har vi tilgang til et stort utvalg boliger. Ta kontakt for mer informasjon eller for å avtale visning eller visningstur.